progress_icon

Data założenia postępowania: 2022-07-27

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

Czerwona Góra 10

26-060 Chęciny

NIP: 9591289964

Osoba kontaktowa:

Aneta Puchała

tel:

e-mail: a.puchala@czerwonagora.pl

ZP-0884-2022 Zainstalowanie i uruchomienie w salach łóżkowych Szpitala Systemu Telewizji Szpitalnej przeznaczonej do odpłatnego odbioru programów telewizyjnych.

POSTĘPOWANIE NR Z118/47524

Tryb postępowania: zapytanie ofertowe

Znak sprawy: ZP-0884-2022

Przedmiot zamówienia:

Zainstalowanie i uruchomienie w salach łóżkowych Szpitala Systemu Telewizji Szpitalnej przeznaczonej do odpłatnego odbioru programów telewizyjnych.  Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy.

Zadanie 1 Telewizja w salach łóżkowych na Oddziale I, II, III w ilości 71 szt.

Zadanie 2 Telewizja w salach łóżkowych na Oddziale IV, V, VI, VII, VIII, IX w ilości 50 szt.

Zadanie 3 Telewizja w salach łóżkowych na ZOLu I, II, III w ilości 39 szt.

Wykonawca zrealizuje prace montażowe bez zakłócania prawidłowego funkcjonowania Szpitala, w terminie uzgodnionym z Organizatorem, jednak nie później niż w terminie 45 dni od podpisania umowy. Urządzenia zainstalowane przez Wykonawcę nie mogą w żaden sposób zakłócać pracy aparatury medycznej.

1. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zapewni:

1) Studio antenowe do odbioru programów,

2) Instalacje antenowe i zasilające,

3) Odbiorniki telewizyjne LED DVB-T-2 (HEVC) 24 – 32 cale; w ilości 160 szt.(71 sztuk 32 cale, pozostałe – 24 cale) ,

4) Mocowania telewizorów do ściany lub sufitu regulowane w pionie i w poziomie,

5) Proste w obsłudze piloty w ilości odpowiadającej liczbie odbiorników posiadające

świadectwo jakości zdrowotnej PZH,

6) Kieszenie na piloty,

7) Indywidualne instrukcje obsługi,

8) Automaty wrzutowe w salach pacjentów przyjmujące bilon wraz z niezbędnym uzupełnieniem istniejącego okablowania – zadanie 2;

9) Urządzenia do pobierania opłat – 6 sztuk, montowane na korytarzach i obsługujące odbiorniki TV zbiorowo na każdym piętrze posiadające świadectwo jakości zdrowotnej PZH obejmujące całe urządzenie (wraz z wrzutnikiem oraz wszelkimi czytnikami umożliwiającymi dokonywanie zaoferowanych form płatności) – w zadaniu 1, adocelowo w całym budynku Szpitala – w ramach prowadzonych remontów w trakcie trwania umowy. Organizator oczekuje montażu niniejszych urządzeń w przypadku konieczności prowadzenia wszelkich nowych instalacji i prac modernizacyjnych,

10) Rozmieniarki banknotów – 2 szt.

2. Opłaty za korzystanie z urządzeń do odbioru programów telewizyjnych nie mogą być wyższe, niż 2,00 zł za 1 godzinę odbioru (dotyczy to zadania I, II). W przypadku wzrostu opłaty za energię elektryczną Zamawiający przewiduje możliwość proporcjonalnego wzrostu ww. opłaty po wyrażeniu pisemnej zgody udzielonej przez Szpital.

Dla zadania I – szpital wyłącznie będzie pobierał opłatę za energię elektryczną zużytą przez telewizory zamontowane na Oddziale I, II i III.

Dla zadania I Szpital wymaga funkcji generowania raportów miesięcznych obejmujących m.in. czas pracy urządzeń systemu telewizji szpitalnej.

Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawiania Zamawiającemu raportów z pracy Systemu Telewizji Szpitalnej do 5 dnia każdego miesiąca celem wyliczenia opłaty za energię elektryczną obliczaną wg wzoru: wskazanie poboru energii elektrycznej z raportu x cena energii elektrycznej x cena za 1 kWh energii elektrycznej (wynikająca z umowy z dostawcą energii). Dla zadania II opłata za energię elektryczną wyliczana będzie na podstawie wskazań licznika energii elektrycznej zamontowanego przez Wykonawcę i obliczana wg. wzoru: wskazanie licznika x cena za 1 kWh energii elektrycznej (wynikająca z umowy z dostawcą energii).

3. Wykonawca zobowiązany jest dodatkowo do instalacji 39 szt. odbiorników TV min. 24 cale bez automatów wrzutowych i bez urządzeń do pobierania opłat do bezpłatnego odbioru

programów telewizyjnych we wskazanych lokalizacjach (dotyczy zadania III) – opłaty za media są po stronie Szpitala.

4. Wymagania dotyczące urządzeń do poboru opłat dla zadania 1 oraz w częściach dla zadania 2 po modernizacji pomieszczeń:

a) wymagane formy i sposoby płatności: gotówka (bilon oraz banknot), zbliżeniowo kartą, telefonem, płatność internetowa za pomocą przeglądarki www, poprzez kod QR, BLiK;

b) możliwość wykupienia czasu w formie kodu i wykorzystania go w dowolnym momencie;

c) zdalna obsługa reklamacji;

d) zdalne uruchomienie usługi w przypadku przeniesienia pacjenta do innej sali;

e) wyświetlacz dotykowy min. 19 cali lub dodatkowa tablica przycisków (oprócz klawiatury numerycznej zamontowanej w automacie) z numerami sal (1 przycisk=1 sala) ułatwiające obsługę osobom starszym;

f) posiadające Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH na w pełni wyposażone urządzenie do

pobierania opłat, tzn. wyposażone w czytnik kart płatniczych, banknotów oraz wrzutnik.

Brak któregokolwiek z elementów wymienionych w pkt 1-4 skutkował będzie odrzuceniem oferty.

II. Wykaz wymaganych dokumentów

1. Wypełniony Formularz Ofertowy stanowiący Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego,

2. Opis oferowanego systemu telewizji szpitalnej na potwierdzenie spełnienia wymagań wyszczególnionych w zapytaniu,

3. Koncepcję wykonania instalacji systemu telewizji szpitalnej dla zadań I-III,

4. Aktualne ubezpieczenie w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia. minimum 300 000 pln.

Wykonawca, którego oferta uzyska najwyższą liczbę punktów i nie będzie podlegać odrzuceniu celem dokonania oceny formalnej na wezwanie Organizatora w terminie 3-ech dni przedłoży następujące dokumenty:

- Świadectwa Jakości Zdrowotnej PZH na piloty oraz na urządzenia do pobierania opłat (wraz z wrzutnikiem oraz wszelkimi czytnikami umożliwiającymi dokonywanie zaoferowanych form płatności),

- karty katalogowe, screeny ekranu potwierdzające wyposażenie urządzeń w oferowane funkcje, w tym oferowane sposoby płatności,

- Kserokopie umów z właściwymi organizacjami zbiorowego zarządzania z zakresie umożliwiającym zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych funkcjonowanie telewizji szpitalnej na właściwym polu eksploatacji niezbędnego dla prawidłowego funkcjonowania przedmiotowej telewizji.

Brak któregokolwiek z powyższych dokumentów spowoduje odrzucenie oferty.

III. Kryterium oceny

Przy wyborze oferty Organizator zapytania będzie się kierował następującymi kryteriami:

KRYTERIUM RANGA

1. Wysokość % opłaty dla Szpitala 100%

Ocena ofert będzie dokonywana według następujących zasad:

1.1. Wysokość % opłaty dla Szpitala, tj. oferowany procent przychodu uzyskanego w danym miesiącu z systemu telewizji szpitalnej = 100% wartości punktowej oferty. (dotyczy wyłącznie przychodu uzyskiwanego z zadania II)

Wartość punktowa wysokości % opłaty dla Szpitala jest obliczana wg wzoru:

O = O O : O N x 100 %

Gdzie:

O - wartość punktowa opłaty

ON - najwyższa proponowana prowizja

O O - wysokość prowizji oferty ocenionej

1.1.1. Minimalna dopuszczalna wysokość opłaty dla Szpitala wynosi 40 % z uzyskanego przychodu;

1.1.2. Szpital nie będzie pobierał przychodu uzyskanego za systemu telewizji szpitalnej z dla zadania I i III

Zamawiający zawrze umowę z Wykonawcą, którego oferta odpowiada wszystkim wymaganiom przedstawionym w zapytaniu ofertowym i zostanie uznana za najkorzystniejszą w oparciu o podane kryterium wyboru.

WYMAGANIA W ZAKRESIE INSTALACJI DLA SYSTEMU TELEWIZJI SZPITALNEJ

1. WYMAGANIA DLA ZADANIA 2

1.1 Istniejące instalacje sygnałowe i zasilające należy sprawdzić i dokonać ich pomiarów.

1.2 Przy wykonywaniu dodatkowych instalacji 230V, sygnałowych, montażu uchwytów dla odbiorników telewizyjnych, aparatów wrzutowych lub innych aparatów do rozliczania należy uwzględnić aby w żaden sposób nie kolidowały z istniejącymi instalacjami na salach chorych. Po wykonaniu dodatkowych instalacji należy je bezwzględnie sprawdzić i również dokonać ich pomiarów.

1.3 Montaż odbiorników telewizyjnych należy wykonać na ścianach sal chorych na uchwytach odpowiadających wymogom bezpieczeństwa, w miejscach uzgodnionych ze Szpitalem.

1.4 Automaty wrzutowe należy zainstalować na ścianach sal chorych w miejscach uzgodnionych ze Szpitalem, w sposób nie utrudniający normalnego funkcjonowania oddziałów.

1.5 Instalacje 230V:

a. W salach chorych należy wykonać w korytkach natynkowych i zakończyć gniazdami;

b. W przestrzeniach instalacyjnych sufitów korytarzy prowadzić w korytach;

c. Należy doprowadzić do istniejących tablic oddziałowych i włączyć tablic z zabezpieczeniami (dot. również rozmieniarek);

d. Wykonawca na własny koszt zamontuje licznik/liczniki energii elektrycznej na wszystkich liniach zasilających elementy systemu telewizji.

1.6 Instalacje sygnałowe:

a. W salach chorych należy wykonać w korytkach natynkowych i zakończyć gniazdami. Korytka muszą mieć odpowiednie atesty ppoż – w przypadku pożaru nie mogą być trujące dla pacjentów;

b. W przestrzeniach instalacyjnych korytarzy oddziałowych należy prowadzić w oddzielnych korytach lub w rurkach instalacyjnych na uchwytach;

c. W szybach instalacji teletechnicznych należy prowadzić w rurach instalacyjnych na uchwytach.

1.7 Wszystkie instalacje należy wykonać etapami, przy możliwie najmniejszych zakłóceniach dla pracy oddziałów. Po zakończeniu robót instalacyjnych wszystkie pomieszczenia i trasy instalacji należy doprowadzić do stanu zgodnego ze standardem wykończenia tych miejsc. Przewody instalacji sygnałowych i 230V należy oznakować zgodnie z przepisami.

2. WYMAGANIA DLA ZADANIA I i III ORAZ DLA ZADANIA II (docelowo po modernizacji pomieszczeń)

2.1 Należy sprawdzić trasy istniejących instalacji sygnałowych i zasilających celem ich wykorzystania.

2.2 Szpital nie dopuszcza prowadzenia nowych instalacji sygnałowych i zasilających w salach chorych - należy wykorzystać istniejącą instalację antenową, sygnałową (przewód koncentryczny) i zasilającą, które w salach zakończone są gniazdami.

2.3 Szpital nie dopuszcza prowadzenia koryt instalacyjnych.

2.4 Prowadzenie wszelkich prac związanych z dostosowaniem obecnie istniejących instalacji i doprowadzeniem dodatkowych instalacji 230 V dopuszcza się jedynie w przestrzeniach sufitów wzdłuż korytarzy.

2.5 Przy montażu uchwytów dla odbiorników telewizyjnych, telewizorów, urządzeń do pobierania opłat na korytarzach i pozostałych urządzeń niezbędnych do funkcjonowania systemu telewizji należy uwzględnić aby w żaden sposób nie kolidowały z istniejącymi instalacjami.

2.6 Montaż odbiorników telewizyjnych należy wykonać na ścianach sal chorych na uchwytach odpowiadających wymogom bezpieczeństwa, w miejscach uzgodnionych ze Szpitalem.

2.7 Urządzenia do pobierania opłat (8 sztuk) należy montować w holu (1 urządzenie na każde skrzydło) w miejscach uzgodnionych ze Szpitalem, w sposób nie utrudniający normalnego funkcjonowania oddziałów.

2.8 Wszystkie prace instalacyjne należy wykonać etapami, przy możliwie najmniejszych zakłóceniach dla pracy oddziałów.

3. Na wszystkie wykonane instalacje należy opracować dokumentację powykonawczą.

4. Dla wykonanych instalacji wykonawca dostarczy protokoły z pomiarów elektrycznych.

5. W przypadku rozwiązania umowy lub jej wygaśnięcia albo odstąpienia od niej, instalacje 230V i sygnałowe wraz z osprzętem instalacyjnym przechodzą na własność Szpitala. Wykonawca jest zobowiązany usunąć urządzenia wchodzące w skład systemu telewizji na własny koszt w terminie 14 dni.

Przedmiot zamówienia:

Lp. Przedmiot zamówienia CPV/Indeks Ilość J.m Miejsce realizacji Termin wykonania Załącznik/Link Uwagi
1. Zainstalowanie i uruchomienie w salach łóżkowych Szpitala Systemu Telewizji Szpitalnej przeznaczonej do odpłatnego odbioru programów telewizyjnych. - 1 szt. Czytaj

Kryteria oceny oferty:

Lp. Nazwa kryterium Waga kryterium
1. Cena 100%

Kryteria formalne:

  1. Termin płatności: 30 dni
  2. Miejsce dostawy: siedziba
  3. Koszt transportu: po stronie wykonawcy

Pytania do postępowania "ZP-0884-2022 Zainstalowanie i uruchomienie w salach łóżkowych Szpitala Systemu Telewizji Szpitalnej przeznaczonej do odpłatnego odbioru programów telewizyjnych. "

Lp. Tytuł pytania Data wysłania pytania Status
Brak wyników do wyświetlenia


Załączniki:

Odznacz wszystko w sekcjach
Zaznacz wszystko w sekcjach
Pobierz

Waluta: PLN

Wartość poniżej kwoty określonej w PZP: Tak

Wybór oferty: Bez zastosowania aukcji elektronicznej

Termin związania ofertą: 30 dni

Możliwość składania ofert cząstkowych: Nie

Możliwość składania ofert równoważnych: Nie

Możliwość składania ofert wariantowych: Nie

Uwaga:

1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.

2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.

4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...